8 Haziran 2015

YİTİK ÜLKE DERGİSİ ÖYKÜ YAZARI ARIYOR

Size iki güzel haberim, duyurum var. Birincisi, Maviye İz Süren'in yani benim kısaca Mavi diye seslendiğim güzel paylaşımlar yapan blogcanın kitap çekilişi var. Önceden görmüştüm, paylaşım yapacaktım. Ama demek istemiyorum. ( Ama demekten bıktım artık. Öyle yoğunum ki neye yetişeceğimi şaşırıyorum o derece. Bugün aklıma geldi. Son iki gün kalmış çekilişe, yetiştiğime sevindim.  Özellikle Bir Deli Çocuğun Güncesi kitabı için çekilişe katılmak istiyorum. Siz de çekilişe katılmak isterseniz. Ayrıntılı bilgi için TIK!

İkinci güzel haberin ise Yitik Ülke Yayınlarının dergi de öykü paylaşımında bulunmak için yazarlar araması. Blogcanlar içinde çok güzel hikaye yazanların olduğunu biliyorum. Maviye İz Süren bunlardan biri bence. Bu güzel yayına yazılarınızı gönderebilirsiniz. Üstelik hikayelerini gönderen kişileri eli boşta göndermiyor.


Yitik Ülke Öykü Dergisinde yer alacak olan tüm yazarlara Bir kitap seti, bez çanta ve ayraç seti hediye olacak. Daha ne istiyorsunuz. Ayrıca bu güzel yayın evini takip etmeyi unutmayın. Okurlarını hediyelere boğan bir yayın evi kitaplardan hatta ağaç, sebze vb. tohumlara kadar. İletişim:
2 yorum:

 1. özlemcim duyurun için çok teşekkür ederim :)
  yitik ülke yayınlarının haberine de çok sevindim, iyi ki duyurdun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzel bir yayınevi şahaneler. Okurlarını hediyelere boğuyorlar. Twitterdan takip ediyorum genellikle.

   Sil